trenkaru

İnşaat Sektörüne 1980 yılında attığımız ilk adım ile yıllardır ALTUNBAYRAK YAPI SAN. TİC. LTD ŞTİ. olarak sektörde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Kaliteden asla ödün vermeden, çağdaş, optimum maliyetli çözümlerle projeleri ve işi taahhüt edilen zamanda, kurallarına göre eksiksiz olarak teslim etmek en temel vazifemizdir.

Fabrika, rezidans, villa kenti, konut, okul, cami, AVM, ticaret merkezi, sanat yapıları, arıtma tesisleri gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz. Yarım asra yakın tecrübemizle, insanların temel tüketim ihtiyaçları doğrultusunda güvenli, konforlu, çevreci ve teknolojiyi içinde barındıran yaşam alanları geliştiren Altunbayrak Yapı, hem kent içi hem kent çevresinde gelişmekte olan yeni yerleşim birimlerinde önemli projelere imza atmıştır.

Değerli işverenlerimize güvenilir, profesyonel hizmetlerimizi sunarken doğa ve çevreye saygılı olmak ilkemizdir.

 

Hüseyin Altunbayrak

Altunbayrak Yapı


Fabrika, rezidans, villa kenti, konut, okul, AVM, ticaret merkezi, sanat yapıları, arıtma tesisleri gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz. Değerli işverenlerimize güvenilir, profesyonel hizmetlerimizi sunarken doğa ve çevreye saygılı olmak ilkemizdir.

İletişim Adreslerimiz


Şerifali Mahallesi, Nurlu Sokak, No: 31/2, Vizyon Apartmanı, ÜMRANİYE - İSTANBUL
Telefon: +90 (0)216 462 3408
Fax: +90 (0) 216 462 3418
E-posta: info@altunbayrakyapi.com.tr
Copyright © 2023 altunbayrakyapi.com.tr | Web Geliştirici: arweb