trenkaru

Hakkımızda

İnşaat Sektöründe 45 Yılı Aşkın Tecrübemizle Hizmetinizdeyiz

Tamamen entegre ve deneyimli bir firma olan Altunbayrak Yapı, mühendislik, tasarım, inşaat ve mekanik hizmetler üzerine yoğunlaşmıştır.

İnşaat sektörüne 1980 yılında attığımız ilk adım ile yıllardır ALTUNBAYRAK YAPI SAN. TİC.LTD.ŞTİ. olarak sektörde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Fabrika, rezidans, villa kenti, konut, okul, AVM, ticaret merkezi, sanat yapıları, arıtma tesisleri gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz. Değerli işverenlerimize güvenilir, profesyonel hizmetlerimizi sunarken doğa ve çevreye saygılı olmak ilkemizdir.

Güvenli Sağlam Yapılar İnşa Ediyoruz

Kendi standartlarını aşan bir kalite anlayışını benimseyen ALTUNBAYRAK YAPI özellikle büyük ölçekli projeler konusunda kayda değer bir bilgi birikimine sahiptir.

Gücümüzün Kaynağı; Tecrübe ve Bilgimizden Gelir

ALTUNBAYRAK YAPI, çağın gereklerini uzmanlık alanlarında titizlikle uygulayarak, en değerli kaynağı olan çalışanının gücüne, desteğine ve bilgisine inanarak sürekli kendini yenileyerek büyümektedir.

Bize her konuda ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Altunbayrak Yapı


Fabrika, rezidans, villa kenti, konut, okul, AVM, ticaret merkezi, sanat yapıları, arıtma tesisleri gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz. Değerli işverenlerimize güvenilir, profesyonel hizmetlerimizi sunarken doğa ve çevreye saygılı olmak ilkemizdir.

İletişim Adreslerimiz


Şerifali Mahallesi, Nurlu Sokak, No: 31/2, Vizyon Apartmanı, ÜMRANİYE - İSTANBUL
Telefon: +90 (0)216 462 3408
Fax: +90 (0) 216 462 3418
E-posta: info@altunbayrakyapi.com.tr
Copyright © 2023 altunbayrakyapi.com.tr | Web Geliştirici: arweb