trenkaru

Misyon & Vizyon

Misyonumuz

ALTUNBAYRAK YAPI SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak;

Müşteri şartnamelerine, yasa, mevzuat, yönetmelikler ve standartlara uyarak altyapı ile üst yapı imalatlarını, kalite anlayışından ödün vermeden, ileri teknolojileri kullanarak, en hızlı ve en ekonomik şekilde teslim ederek, dayanıklılıklarını ekonomik ömürleri boyunca koruyacaklarını garanti ederek, müşteri memnuniyetini sürekli arttırır.

Nitelikli işler yaparak, yarattığı istihdamın yanı sıra, ülke ekonomisine önemli bir katkıda bulunur. Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen iş politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı ve bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek ve güven duyulan bir grup olarak sürekliliğini sağlamak.

Vizyonumuz

ALTUNBAYRAK YAPI SAN. TİC. LTD. ŞTİ. İnşaat Sektöründe, “Kaliteli hizmet” denildiğinde ilk akla gelen, inşaat alanında dünyadaki en son gelişmeleri ve teknolojileri takip eden ve mümkün olduğunca bu teknolojileri kullanan, ulusal ve uluslararası mesleki organizasyonlarda aktif görev alan, ülkesinde ve dünyada en iyiler arasına girmiş, yaptığı işlerle marka olmayı başarmış bir firmadır.

Altunbayrak Yapı


Fabrika, rezidans, villa kenti, konut, okul, AVM, ticaret merkezi, sanat yapıları, arıtma tesisleri gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz. Değerli işverenlerimize güvenilir, profesyonel hizmetlerimizi sunarken doğa ve çevreye saygılı olmak ilkemizdir.

İletişim Adreslerimiz


Şerifali Mahallesi, Nurlu Sokak, No: 31/2, Vizyon Apartmanı, ÜMRANİYE - İSTANBUL
Telefon: +90 (0)216 462 3408
Fax: +90 (0) 216 462 3418
E-posta: info@altunbayrakyapi.com.tr
Copyright © 2023 altunbayrakyapi.com.tr | Web Geliştirici: arweb